.firm to nowoczesne usługi finansowe stworzone przez społeczność przedsiębiorców wspólnie z naszymi partnerami

Poznaj nas bliżej

Wierzymy, że przedsiębiorcy zasługują na finansowanie działań prosto, na jasnych, partnerskich zasadach

…dlatego budujemy rozwiązania,
które w centrum stawiają interesy przedsiębiorcy.

Pieniądze

Zyskasz wygodny dostęp do finansowania i zadbasz o płynność firmy. Otrzymasz środki na rozwój bez zbędnych formalności, na jasnych zasadach.

Czas

Założysz konto firmowe w czasie, kiedy pijesz poranną kawę. Zapewniamy szybką decyzję kredytu ratalnego jeszcze tego samego dnia, bez zabezpieczeń rzeczowych.

Partnerstwo

Ofertę dopasujemy do potrzeb klienta. Będziesz mógł prosto i wygodnie zarządzać finansami firmy z aplikacji mobilnej i platformy online.

Ekologiczne finanse

Rozwiniesz firmę dbając o środowisko, dzięki transakcjom online, bez użycia papieru. Obniżysz  koszty i oszczędzisz energię, dzięki zielonej transformacji.

Doświadczony zespół

firm_maciej_surdyk

Maciej Surdyk

CEO

Maciej posiada 20-letnie doświadczenie w branży finansowej. Pracował m.in. w Alior Bank jako wiceprezes zarządu i osoba odpowiedzialna za obszar klienta biznesowego. Doskonale rozumie potrzeby przedsiębiorców, także z perspektywy prowadzenia własnego biznesu.

firm_robert_swiejkowski

Robert Świejkowski

CSO

Robert to manager z 30-letnim doświadczeniem w bankowości. Od wielu lat zajmujący się tworzeniem i zarządzaniem siecią dystrybucji oraz aktywną sprzedażą produktów i usług bankowych.

firm_mateusz_kurowski

Mateusz Kurowski

CSO

Mateusz to wieloletni pracownik naukowy, analityk, badacz i product manager. Posiada 10- letnie doświadczenie w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zdecydowałyśmy się na otwarcie konta w .firm, ponieważ przemawia do nas idea banku, który w centrum stawia potrzeby przedsiębiorców. Jasne zasady, uproszczone procedury i dbałość o ekologię to wartości, które cenimy.

Kamila i Dominika, właścicielki studia brandingowego

Formularz kontaktowy

Umów się
na spotkanie